Badania czas zacząć!

Ikona wpisu:: Badania czas zacząć!
0 komentarzy

Dziś oficjalnie rozpoczynają się prowadzone przeze mnie badania dziennikarstwa internetowego w Polsce. Wziąć udział w nich mogą zarówno osoby przygotowujące treści na potrzeby internetu, jak i bierni użytkownicy. Wystarczy poświęcić około 10 minut na wypełnienie ankiety.

Celem badań jest nakreślenie obrazu dziennikarstwa internetowego w Polsce. Pozwolą na udzielenie odpowiedzi na pytania o zaufanie, jakim darzymy dziennikarzy internetowych (w odniesieniu do rządu i innych mediów). Pozwolą określić odsetek osób uważających się za dziennikarzy internetowych, które czerpią z tego tytułu zyski (i jak duże?). Dowiemy się też, ile czasu w ciągu dnia osoby przygotowujące zawartość na strony WWW poświęcają na wykonanie poszczególnych czynności… I tak dalej.

Wyniki badań zostaną wykorzystane w przygotowywanej przeze mnie pracy licencjackiej. Znajdziecie je także za kilka tygodni na łamach eredaktora.pl. Osoby, które chcą otrzymać informację o tym, że już zostały opracowane i opublikowane, zapraszam do skorzystania z newslettera.

Serdecznie zapraszam do wypełnienia ankiety i z góry dziękuję za poświęcony czas!

Komentarze

Dodaj komentarz

Login to post a comment. If you do not have an account yet, sign up - it takes only a minute.