Odświeżony „Wprost” już za 2 dni

Ikona wpisu:: Odświeżony „Wprost” już za 2 dni
0 komentarzy

1 grudnia do kiosków trafi „Wprost” w nowym wydaniu. W nim znajdą się nowe działy tematyczne: Społeczeństwo, Biznes, Zdrowie i Medycyna, Style i Trendy, Sport, Nauka i Technologie, Podróże. Odświeżeniu uległa też identyfikacja wizualna, z nowym logo na czele. Zmienione zostanie także logo serwisu internetowego Wprost24. Czy w przestrzeni internetu zajdą większe zmiany? Przedstawicielka redakcji odpowiedziała, że na razie nie może udzielić informacji na ten temat. Spodziewam się jednak, że i tu – konsekwentnie – nastąpią pewne zmiany. Kiedy i jak duże? Zobaczymy.

Wracając do samego czasopisma… Redakcja „Wprostu” uruchomiła specjalną stronę internetową, na której znaleźć można fragmenty artykułów z najbliższego wydania oraz szczegółowy opis zmian, jakie zostaną wprowadzone. Dostępna jest pod adresem nowy.wprost.pl (na niej widoczne jest nowe logo Wprost24).

Poniżej zamieszczam okładkę poniedziałkowego numeru :)

Nowy Wprost

Jak widać, „Wprost” trochę odchodzi od polityki (do tej pory był to opiniotwórczy tygodnik z prawicową nutą, w którym tematy społeczno-polityczne zajmowały szczególne miejsce). Teraz więcej miejsca dziennikarze tego czasopisma poświęcać będą biznesowi, gospodarce i tematom kulturalno-naukowym. Czy zmiany wyjdą na dobre? Zobaczymy :)

Komentarze

Dodaj komentarz

Login to post a comment. If you do not have an account yet, sign up - it takes only a minute.