[Wideo] Czego jest więcej? Samochodów na świecie, czy kont na Facebooku?

Ikona wpisu:: [Wideo] Czego jest więcej? Samochodów na świecie, czy kont na Facebooku?
3 komentarze

Co tam bankrutująca Grecja, niepewny los strefy euro, dziewczyna Biebera czy nowy teledysk Lady Gagi (przy okazji: pada w nim jedno niesamowicie mądre zdanie). Życie w serwisach społecznościowych toczyć się musi, a może za sprawą wymienionych wydarzeń toczy się szybciej…? I żeby nie było: nie nabijam się z tego zjawiska – raz je podziwiam, innym razem mnie irytuje, ale zawsze wobec potencjału serwisów społecznościowych czuję respekt.

Tymczasem zapraszam Was do zobaczenia ciekawej (i kolejnej już) animacji na temat stanu social media. Prezentowane tam dane to moja argumentacja, dlaczego ów respekt jest zasadny:

Uwaga! Kto pierwszy odpowie na pytanie zadane w tytule niniejszego wpisu, otrzyma nagrodę – pakiet materiałów szkoleniowych na temat dziennikarstwa internetowego. Co prawda mam pewne wątpliwości do wartości naukowej tego klipu (uznajmy go raczej za ciekawostkę :)), jednak nie czarujmy się – to konkurs na spostrzegawczość, a nie wiedzę :)

Swoją drogą w serwisie motoryzacyjnym Interii wyczytałem, że liczba zarejestrowanych pojazdów przekroczyła miliard.

Komentarze

Wpis zatytułowany „[Wideo] Czego jest więcej? Samochodów na świecie, czy kont na Facebooku?” został skomentowany 3 razy. Dzięki!

  1. Czyli wedlug filmiku wychodzi na to, ze wiecej jest kont na Facebooku niz samochodow, taka i jest moja odpowiedz ;) Ciekawe swoja droga jak serwisy spolecznosciowe beda wygladac za kilka lat. a w najblizszym czasie ciekawi mnie walka Google+ z Facebookiem.

  2. Anka

    Trochę to przerażające, ale więcej jest fejsbukowych kont :]

  3. Aniu, zabrakło dosłownie minuty… Ale trzymam kciuki, bo szans na wygraną nie zabraknie :)

    Jarku – wyślij proszę swoje dane teleadresowe – albo na mojego mawia. albo na Facebooku (choć ostatnio facebookowy komunikator ma jakieś problemy).

Dodaj komentarz

Login to post a comment. If you do not have an account yet, sign up - it takes only a minute.