Nowe szaty bloga

Ikona wpisu:: Nowe szaty bloga
0 komentarzy

Po wielu naderwanych nocach zakończyłem pierwszy etap prac nad odświeżonym wyglądem bloga. Co prawda jeszcze kilka elementów wymaga dopracowania, jednak szata graficzna jest na tyle gotowa, że mogę Wam ją zademonstrować i poprosić o opinie.

Najważniejsze zmiany obejmują:

  • przebudowę nawigacji – z niektórych elementów zrezygnowałem, w ich miejsce pojawiły się nowe, na przykład chmura tagów czy boks przedstawiający cykle wpisów (tytuł roboczy), które do tej pory zamieściłem na blogu – de facto będą tu odnośniki do raportów big picture, dlatego tytuł ma wciąż status „roboczy”. Mam nadzieję, że nawigacja w nowej odsłonie będzie bardziej użyteczna.
  • dodanie dużych ikon do wpisów, dzięki którym będzie łatwiej zidentyfikować temat. Jednocześnie dzięki nim na stronie głównej pojawiło się trochę więcej życia :)
  • rotator zawierający wyróżnione wpisy (czyli moim zdaniem najciekawsze z ostatnich dni/tygodni :)), znajdujący się na stronie głównej.

Więcej zmian wkrótce (wśród nich: skrypt do przeglądania galerii dołączonych do wpisów oraz mini-dział z plikami do pobrania). Jeżeli nasuną się Wam jakieś pomysły, piszcie śmiało :)

Komentarze

Dodaj komentarz

Login to post a comment. If you do not have an account yet, sign up - it takes only a minute.