Wykłady o branży interaktywnej – start już za kilka dni

Ikona wpisu:: Wykłady o branży interaktywnej – start już za kilka dni
0 komentarzy

24 kwietnia w Krakowie rozpocznie się cykl wykładów na temat branży interaktywnej – Epizody, spotkania z branżą interactive/IT. Do końca maja ich uczestnicy będą mogli wysłuchać wykładów praktyków – pracowników agencji Eskadra Opcom, Digital DNA, Pride&Glory Interactive oraz XHTMLIZED.

Cykl wykładów otworzy wystąpienie na temat copywritingu, co szczególnie może zainteresować Was, drodzy e-redaktorzy. Mowa będzie o przygotowywaniu tekstów, zwłaszcza reklamowych, przeznaczonych do publikacji w internecie. Wykład zatytułowany „Copy – the best job in the world” odbędzie się 24 kwietnia o godz. 19 w kawiarni Cudowne Lata (ul. Garncarska 5, Kraków).

Kolejne wykłady, które z jednym wyjątkiem również odbędą się w kawiarni Cudowne Lata, będą miały nieco bardziej techniczny charakter, ale również mogą Was zainteresować. Mowa będzie o:

  • Wtorek, 8 maja 2012 r., godz. 19 – obsługa klienta agencji interaktywnej;
  • Piątek, 11 maja 2012 r., godz. 11, miejsce: Auditorium Maximum UJ (ul. Krupnicza 33, Kraków) – zarządzanie projektem w agencji interaktywnej;
  • Wtorek, 22 maja 2012 r., godz. 19 – technologie związane ze stronami internetowymi, rozwiązania mobilne;
  • Niedziela, 27 maja 2012 r., godz. 19 – dostępność stron www.

Co ważne, udział w wykładach jest bezpłatny. Organizator zapewnia, że będą odbywały się one w nieformalnej atmosferze. Wykłady będą poruszały podstawowe kwestie z danego zakresu.

Epizody - spotkania z branżą interactive/IT

– W Polsce brakuje spotkań, które adresowane byłyby do osób chcących rozpocząć swoją karierę w branży interaktywnej. Warto wziąć udział w Epizody choćby po to, by poznać specyfikę pracy w agencji i ocenić, czy jest to dobry kierunek rozwoju kariery – powiedział Tomasz Abramski, prezes koła naukowego studentów na kierunku elektroniczne przetwarzanie informacji, UJ.

Nad Epizodami objąłem patronat medialny, zatem możecie spodziewać się kilku krótkich wzmianek na temat tej inicjatywy. Szukajcie ich przede wszystkim na stronie fanowskiej na Facebooku.

Więcej informacji znajdziecie na plakatach, a także na stronach fanowskich eredaktora.pl oraz Epizodów. Do zobaczenia! :)

Komentarze

Dodaj komentarz

Login to post a comment. If you do not have an account yet, sign up - it takes only a minute.