Oferty pracy dla e-redaktorów

Ikona wpisu:: Oferty pracy dla e-redaktorów
0 komentarzy

Dziś z czystej ciekawości postanowiłem przeszukać internet pod kątem ofert pracy dla dziennikarzy internetowych. Mimo że nie poświęciłem temu zbyt wiele czasu, znalazłem kilka ciekawych ogłoszeń. Jednak – co mnie zaciekawiło – nierzadko więcej propozycji pracy kierowanych jest do webmasterów, specjalistów od reklamy i handlowców, którzy mieliby zajmować się sprzedażą powierzchni reklamowej w mediach internetowych. I to wcale nie po zsumowaniu. Chyba te większe media internetowe są już na tyle dojrzałe, że chcą z jednej strony zaspokoić zapotrzebowanie na reklamę (i zebrać żniwa pracy wcześniej zatrudnionych redaktorów), z drugiej zaś – uatrakcyjnić treści, aby w sposób bardziej wizualny trafiały do odbiory.

W każdym razie najlepsze oferty – na dzień dzisiejszy – znajdziecie w dalszej części tego wpisu. Dotyczą zarówno redagowania tekstów, przygotowywania ich oprawy graficznej, jak i zarządzania zespołem e-dziennikarzy.

Wirtualna Polska

Interia

Bankier.pl

Money.pl

Gry-Online

Inne oferty

Gdyby ktoś z Was szukał pracownika do serwisu internetowego, chętnie mogę pomóc poprzez zamieszczenie ogłoszenia na łamach bloga. Oferty pracy przesyłajcie na mojego maila, w temacie pisząc „Oferta pracy do publikacji”. Tylko niech to będą poważne propozycje, raczej nie na zasadzie wolontariatu – przepraszam za szczerość :)

Komentarze

Dodaj komentarz

Login to post a comment. If you do not have an account yet, sign up - it takes only a minute.