Znamy nazwiska Dziennikarzy Obywatelskich 2008 roku

Ikona wpisu:: Znamy nazwiska Dziennikarzy Obywatelskich 2008 roku
0 komentarzy

Serwis Infotuba.pl, wydawany przez Wprost, przyznał nagrody dla najlepszych autorów. Nagrodę główną „Dziennikarza Obywatelskiego 2008” otrzymał Witold Jarzyński, „za wszechstronność przedstawianych tematów, imponującą aktywność oraz nieprzerwaną gotowość do dyskusji”.

Tytuł najlepszego dziennikarza obywatelskiego minionego roku został przyznany za całokształt twórczości. Oprócz tego przyznano nagrody w trzech kategoriach, za konkretne teksty.

W kategorii „Aktualności” za najlepszy uznano tekst Emilii Korczyńskiej (Emine) zatytułowany „Miałeś chamie złoty róg… – czyli o pomysłach minister Hall”. Spośród tekstów z kategorii „Blisko Nas” jurorom najbardziej do gustu przypadła publikacja Piotra Kosanowskiego, który pisał o stacji PKP w Sandomierzu. Trzecią grupę zatytułowano „Po godzinach”. Wyróżniony autor, Dawid Tomasz, starał się odpowiedzieć na pytanie „Dlaczego ogórek nie śpiewa?”.

W każdej z kategorii przyznano także po dwa wyróżnienia.

Gratuluję nagrodzonym i wyróżnionym. Poziom Waszych tekstów jest całkiem dobry :) Życzę dalszych sukcesów!

Mam nadzieję, że z roku na rok poziom polskiego dziennikarstwa obywatelskiego będzie coraz wyższy! Oby zachętą do pracy dla dziennikarzy-amatorów były konkursy takie jak ten organizowany przez Infotubę.

Komentarze

Dodaj komentarz

Login to post a comment. If you do not have an account yet, sign up - it takes only a minute.